You are here: Home Zona Jug Slogaši osvojili bod u Orašju

Novi SUPER ORION Market otvoren je danas u Leskovcu, u ulici Đure Đakovića broj 2.

VELEPRODAJA ORION - Katalog od 25.12.2017. do 21.01.2018.

Katalog VEEPRODAJE ORION od 25.12.2017. do21.01.2018. godine.

subota, 23 septembar 2017 17:24

Slogaši osvojili bod u Orašju

Dva puta je domaćin vodio, dva puta su gosti stigli do izjednačenja, i sve to u prvih 45 minuta. U nastavku po jedan crveni karton na obe strane.

ZONA JUG - 6. KOLO

BUDUĆNOST (ORAŠJE) - SLOGA (LESKOVAC) 2:2

Strelci: 1:0 Stefan Janković u 21., 1:1 Aleksandar Radivojević u 27., 2:1 Bojan Milošević u 35., 2:2 Miloš Kocić u 45. minutu - Orašje, gledalaca: 200, sudija: Andrija Perić (Niš), žuti kartoni: D. Milić, Stojanović, M. Milić (Budućnost), Stojanović (Sloga), crveni kartoni: S. Milošević (Budućnost) i Miljković (Sloga) u 86. minutu.

BUDUĆNOST: A. Stojiljković, Milenković, Janković (I. Stojanović), Mitrović (N. Stojanović), D. Milić, Todorović, Stanković, Marković, B. Milošević (N. Stojanović), M. Milić, S. Milošević.

SLOGA: Stojanović, Đorđević, Jocić, Savić, Živković, Miljković, Trajković (Cakić), Đorđević, Kocić (Zdravković), Radivojević, Đokić (Stojiljković).

Dva različita poluvremena u Orašju: u prvom čak četiri gola, u drugom dva crvena kartona.

Domaćin je poveo u 21. minutu golom Stefana Jankovića, a šest minuta kasnije Aleksandar Radivojević je izjednačio na 1:1.

Na novi pogodak čekalo se samo 8 minuta: u 35. minutu Bojan Milošević je ponovo doveo domaće u vođstvo, ali je neposredno pred odlazak na odmor Miloš Kocić ponovo doneo izjednačenje gostima.

U nastavku nije bilo golova, a u 86. minutu Strahinja Milošević i Stefan Miljković su zbog međusobnog koškanja dobili druge žute kartone, automatski i crvene pa su rivali kraj utakmice dočekali sa po desetoricom igrača na terenu.

U sledećem, 7. kolu Zone Jug Sloga u Leskovcu dočekuje OFK Niš, dok gostuje u Trgovištu ekipi Pčinje.