You are here: Home Zona Jug Leskovčani slavili u derbiju u Dimitrovgradu

Novi SUPER ORION Market otvoren je danas u Leskovcu, u ulici Đure Đakovića broj 2.

Leskovčani slavili u derbiju u Dimitrovgradu

Fudbaleri Dubočice savladali su u derbiju 4. kola Zone Jug ekipu Balkanskog u Dmitrovgradu i istakli kandidaturu za osvajanje prvog mesta.

ZONA JUG - 4. KOLO

BALKANSKI - GFK DUBOČICA 1:2

Strelci: 1:0 Todorović u 34., 1:1 Stanković u 37., 1:2 Vukojević u 47. minutu - Dimitrovgrad, Sportski centar "Park", gledalaca: 300, sudija: Mitar Klikovac (Niš), žuti kartoni: Kuštrimović (Balkanski), Stojilković, Kostić-Milutinović, Ilić (Dubočica).

BALKANSKI: Milčev, Zarkov (Pešev), Davidović, Georgijev, Vasov, Nikolić, Kuštrimović (Ivanov), Rangelov, Ćirić, Vasov, Todorović.

GFK DUBOČICA: Đukić, Danijel Stanišić, Marjanović, N. Ilić, Vukojević, Stamenković, Stojanović (Veličković), Stojiljković (A. ILić), Stanković, Kostić-Milutinović, Danilo Stanišić (Nikolić).

Fudbaleri leskovačkog zonaša su na gostovanju u Dimitrovgradu preokretom stigli do pobede i tri važna boda.

Domaćin je poveo golom Todorovića u 34. minutu, a samo tri minuta kasnije iskusni Nikola Stanković je doneo izjednačenje. Na samom početku drugog dela igre Radovan Vukojević je iskustvo sa srpskoligakih terena pretvorio u pogodak vredan osvajanja sva tri boda.

U sledećem, 5. kolu Zone Jug, Dubočica na Gradskom stadionu dočekuje dužnika iz prošle sezone, ekipu Budućnosti iz Orašja koja je prošle jeseni slavila u Leskovcu.