You are here: Home Zona Jug Zona Jug - delegiranje za 2. kolo

Sportska strana juga

Otvoren novi SUPER ORION Market u Leskovcu

Novi SUPER ORION Market otvoren je danas u Leskovcu, u ulici Đure Đakovića broj 2.

TOP DANI OD 15. DO 21. JANUARA

Top dani u svim ORION Marketima od 15. do 21. januara.

VELEPRODAJA ORION - Katalog od 25.12.2017. do 21.01.2018.

Katalog VEEPRODAJE ORION od 25.12.2017. do21.01.2018. godine.

Rezultati i Tabele

sreda, 23 avgust 2017 20:16

Zona Jug - delegiranje za 2. kolo

Komesari za takmičenja i suđenje odredili su službena lica za utakmice 2. kola Zone Jug.

 

ZONA JUG - DEEGIRANJE ZA 2. KOLO

Subota 26. avgust u 16:30

LESKOVAC: SLOGA - OFK BRZI BROD

Glavni sudija: Tasić Miloš (Bujanovac)
Pomoćni sudija 1: Mitić Miloš (Surdulica)
Pomoćni sudija 2: Mihajlović Mihajlo (Vranje)
Delegat: Simonović Aleksandar (Surdulica)

ORAŠJE: BUDUĆNOST - VRANJSKA BANJA

Glavni sudija: Marinkov Martin (Pirot)
Pomoćni sudija 1: Stanković Branislav (Babušnica)
Pomoćni sudija 2: Đorđević Dušan (Pirot)
Delegat: Milovanović Goran (Niš)

BAZA JUG: NEBESKI ANĐELI - MORAVA (VLADIČIN HAN)

Glavni sudija: Stanković Stefan (Leskovac)
Pomoćni sudija 1: Antanasijević Bojan (Leskovac)

Pomoćni sudija 2: Mihajlović Stefan (Leskovac)
Delegat: Grčić Miomir (Niš)

BABUŠNICA: LUŽNICA - BALKANSKI

Glavni sudija: Đorđević Milan (Leskovac)
Pomoćni sudija 1: Tošić Miloš (Vlasotince)
Pomoćni sudija 2: Kostić Nemanja (Leskovac)
Delegat: Spasić Stefan (Vranje)

BOJNIK: PUSTA REKA - GFK DUBOČICA

Glavni sudija: Kojadinović Slađan (Despotovac)
Pomoćni sudija 1: Miljković MIljan (Prokuplje)
Pomoćni sudija 2: Savić Dušan (Paraćin)
Delegat: Popović Miloš (Niš)

Nedelja 27. avgust u 16:30

MEDVEĐA: JABLANICA - VLASINA

Glavni sudija: Bojičić Jovan (Niš)
Pomoćni sudija 1: Grujić MIloš (Niš)
Pomoćni sudija 2: Stojković Uroš (Niš)
Delegat: Pupovac Mladen (Surdulica)

NIŠ: OFK NIŠ - TANASKO RAJIĆ (PIROT)

Glavni sudija:  Đokić Stefan (Vlasotince)
Pomoćni sudija 1: Pešić Stefan (Leskovac)
Pomoćni sudija 2: Vučković Mihajlo (Vranje)
Delegat: Mihajlović Marko (Leskovac)

KURŠUMLIJA: POLET 1880 (LAPLJE SELO) - PČINJA

Glavni sudija: Perić Andrija (Niš)
Pomoćni sudija 1: Klikovac Mitar (Niš)
Pomoćni sudija 2: Ristić Aleksandar (Niš)
Delegat: Mijalković Milorad (Pirot)

Related items

Ostale Vesti

Budite u toku!