You are here: Home Zona Jug Preokreti i revija golova u leskovačkom zonaškom derbiju

Super dani u ORION Marketima od 14. do 20. avgusta

Super dani niskih cena u svim ORION Marketima od 14. do 20. avgusta.

Svakog dana niske cene u ORION Marketima

Nedelja niskih cena u svim ORION Marketima od 14. do 20. avgusta.

subota, 20 maj 2017 20:14

Preokreti i revija golova u leskovačkom zonaškom derbiju

Leskovački derbi ove subote je pred stotinak gledalaca bio duel za prestiž timova koji se nalaze u sredini tabele Zone Jug FS Regiona istočne Srbije.

ZONA JUG - 28. KOLO

SLOGA (LESKOVAC) - GFK DUBOČICA 4:3

Strelci: 1:0 Vukojević u 6., 1:1 Tošić u 8., 1:2 Ilić u 22., 1:3 Ilić u 65., 2:2 Mi. Staković u 69, 3:3 Ma. Stanković u 70., 4:3 Mi. Stanković u 72. minutu - Igralište pod Hisarom, gledalaca: 100,sudija: Stefan Đokić (Vlasotince), žuti karton: Marković (GFK Dubočica).

SLOGA: Z.Stojanovič, Đorđević, M.Kostić, Petrović, Zdravković, Stamenković, Vukojević, Miloš Stanković, Stošić (Ristić), Marko Stanković, Trajković (Stevanović).

GFK DUBOČICA: Đukić (Janaćković), Kostić Milutinović, Jovanović, Kocić, Stamenković, Marković, Tošić (Jović), Stanković (Cvetković), Đpkić i D.Ilić.

Igrač utakmice: Danijel Ilić (GFK Dubočica)

Mnogo golova,mnogo promašaja, posebno napadača domaćeg tima i posle velikog rezultatskog preokreta, velika pobeda Sloge za vrlo značajne bodove. Stariji rival je u mesni derbi ušao rasteećeno, lako uspostavio kontrolu igre i stigao do vođstva od 3:1, da bi nervozni i nespretni strelci Sloge u periodu od samo tri minuta (od 69. do 73. minuta) uspeli da tri puta matiraju rezervnog golmana Janaćkovića i stignu do željene pobede.