You are here: Home Zona Jug LIDER SE PROVUKAO Sloga (Leskovac) - Budućnost (Popovac) 0:0

Top dani u ORION Marketima od 16. do 19. decembra

Top dani u svim ORION Marketima od subote 16. do utorka 19 decembra.

Top dani u ORION Marketima od 11. do 17. decembra

Top dani u svim ORION Marketima od 11. do 17. decembra.

Srećna slava i živeli ! - Katalog od 18.11. do 20.12.

Katalog SREĆNA SLAVA od 18. novembra do 20. decembra.

subota, 01 april 2017 13:03

LIDER SE PROVUKAO Sloga (Leskovac) - Budućnost (Popovac) 0:0

Leskovlani bili bliži pobedi, ali su gosti uspeli da osvoje jedan ali vredan bod na stadionu ispod Hisara.

ZONA JUG - 19. KOLO

SLOGA (LESKOVAC) - BUDUĆNOST (POPOVAC) 0:0

Igralište pod Hisarom, gledalaca: 200, sudija: Aranđel Veljković (Bujanovac), žuti kartoni: Stojanović, Zdravković i Stošić (Sloga), Milanović i Krstić (Budućnost), crveni karton: Cvetković (Budućnost) u 90.om minutu.

SLOGA: Stojanović, Đorđević, Milan Kostić, Dojčinović, Zdravković , Vukojević (Trajković), Savić (Đokić), Nenad Kostić, Stošić (Nikolić), Miloš Stanković i Marko Stanković.

BUDUĆNOST (Popovac): Milanović, D. Stojković, Milošević, Mladenović, Krstić, Cvetković, Miletić, Paunović (Stanković), S. Stojković, Lazarević i Nikolić.

Igrač utakmice: Zvezdan Stojanović (Sloga)

Dva, po sadržaju i učinku rivala, potpuno različita poluvremena. Do odmora domaćin je priprećivao samo iz kornera, ali stopostotnih prilikla nije bilo, na drugoj strani napadači lidera su najmanje četiri puta iz vrlo izglednih prilika priprećivali mreži Sloge, ali je veteran među stativama Zvezdan Stojanović bravuroznim intervencijama sprečavao najgore.

Drugo poluvreme donelo je igru slabijeg tempa, ali ni tada uzguđenja nisu izostala. Gosti će do Popovca uzdisati za propuštenom prilikom Nikolića koji je iz slobodnog udarca ciljao ispod same prečke, ali je čuvar mreže Sloge čudesno odbranio. Najbolju priliku domaćin nije iskoristio u 70.om minutu kada je Stošić promešao odbranu Popovčana idealno asistirao N. Kostiću ali se njegov snažan udarac odbio od bloka. Isti fudbaler je i u 76.om minutu sjajno izveo slobodan udarac ali je golman Milanović vrhovima prstiju prebacio loptu preko prečke. Vrhunac uzbuđenja pod Hisarom, stigao je u nadoknadi vremena: kapiten Zdravković je idealni pasom spojio Miloša Stankovića sa čuvarom mreže gostiju, ali napadač Sloge nije imao snage ni koncentracije da ovakvu poklon šansu pretvori u gol pobede domaćina.

Pod Hisarom,jedno od najslabijih suđenja ovog proleća.