You are here: Home Srpska liga PETA POBEDA U NIZU Timok - Jedinstvo (Bošnjace) 1:2

Otvoren novi SUPER ORION Market u Leskovcu

Novi SUPER ORION Market otvoren je danas u Leskovcu, u ulici Đure Đakovića broj 2.

TOP DANI OD 15. DO 21. JANUARA

Top dani u svim ORION Marketima od 15. do 21. januara.

VELEPRODAJA ORION - Katalog od 25.12.2017. do 21.01.2018.

Katalog VEEPRODAJE ORION od 25.12.2017. do21.01.2018. godine.

subota, 28 oktobar 2017 17:36

PETA POBEDA U NIZU Timok - Jedinstvo (Bošnjace) 1:2

Fudbaler Jedinstva nastavili su seriju pobeda u prvenstvu Srpske lige Istok i na gostovanu bivšem prvoligašu u Zaječaru.

SRPSKA LIGA ISTOK - 11. KOLO

TIMOK - JEDINSTVO (BOŠNJACE) 1:2

Strelci: 0:1 Stojanović u 12. iz jedanaesterca, 1:1 Ćatić u 53., 1:2 Mitrović u 65. minutu - Zaječar, stadion Timoka, gledalaca: 200, sudija: Dušan Miladinović (Niš), žuti kartoni: Bogdanović, Jovanović (Timok), Kostadinović, Nikolić (Jedinstva), crveni kartoni: Ristić u 45 i Župić u 90. minutu (obojica Timok).

TIMOK: Jovanović, Spasovski, Ćirić, Župić, Bogdanović, Ristić, Rajković, Pašić (Rošević), Nikolić, Ćatić (Žikić), Trukić (Jonović).

JEDINSTVO: Danić, Cakić, Kostić, M. Stanković (Grujić), Dinić, Kostadinović (Mirković), Mitrović, Stojanović, N. Arsić (Nikolić), M. Arsić, Z. Stanković.

Serija pobeda Jedinstva nastavljena je i u duelu sa ekipom Timoka u Zaječaru koja je zbog preterane nervoze meč završila sa devetoricom igrača na terenu.

Gosti su poveli golom Milivoja Stojanovića u 12. minutu iz jedanaesterca koji je "skrivio" Ristić, koji je na isteku prvog dela igre zbog starta dobio drugi žuti i autmatski i crveni karton.

I sa igračem manje Zaječarci stižu do izjednačenja golom Ćatića u 53. minutu. Iskusni gosti su u 65. minutu golom Nenada Mitrovića preuzeli vođstvo kojie su uspeli da sačuvaju do kraja.

Posle pobeda u duelima sa ekipama Budućnosti, Radničkog, Dunava. Tabana i Timoka ekipa Jedinstva se nalazi na 4. mestu ma tabeli i u sledećem, 12. kolu u u derbiju dočekuje Jedinstvo iz Paraćina.

"Stavovi izneti u podržanom medijskom projektom nužn ne izražavaju stavove organa koji je dodelio sredstva."