You are here: Home Srpska liga NIŠLIJE KUĆI PEVAJUĆI Jedinstvo (Bošnjace) - OFK Sinđelić 1:2

Srećna slava i živeli ! - Katalog od 18.11. do 20.12.

Katalog SREĆNA SLAVA od 18. novembra do 20. decembra.

Slavska akcija od 18. do 21. novembra

Slavski vikend u svim ORION Marketima od subote 18. do ponedeljka 21. novembra.

Otvoren Novi ORION Market u Grdelici

U Grdelici je otvoren novi, 24. u lancu ORION Marketa.

Najslađa akcija u ORION Marketima

Najslađa akcija u svim ORON Marketima.

subota, 19 avgust 2017 11:31

NIŠLIJE KUĆI PEVAJUĆI Jedinstvo (Bošnjace) - OFK Sinđelić 1:2

Fudbaleri Jednsta razočarali su svoje navijače na otvaranju sezone u duelu sa Sinđelićem čiji su fudbaleri u Niš odneli sva tri boda.

SRPSKA LIGA ISTOK - 1. KOLO

JEDINSTVO (BOŠNJACE) - OFK SINĐELIĆ 1:2

Strelci: 1:0 Đokić u 42. iz jedanaesterca, 1:1 Branković u 59., 1:2 Branković u 77. minutu - Bošnjace, gledalaca: 300, sudija: Milan Rašić (Zaječar), žuti kartoni: Z. Stanković, Dinić, Arsić (Jedinstvo), Jović, Nikolić (Sinđelić).

JEDINSTVO: Danić, Cakić, Kostadinović, D. Stanković, Dinić, Kostić, Mitrović, Marković, Đorđević, Đokić, Z. Stanković.

OFK SINĐELIĆ: Babić, Jović, Tasić, Marinković, Simov, Petrović, Milojić, Rakočević, Branković, Listeš, Ikić.

Igrač utakmice: Marko Branković (Sinđelić)

Na otvaranju sezone u Bošnjacu zanimljiva fudbalska predstava u kojoj je golgeter Branković vodio Nišlije do osvajanja sva tri boda.

Jedinstvo je povelo u završnici prvog poluvremena golom Nikole Đokića koji je sigurno realizovao penal.

U nastavku Nišlije bolje, a Branković je dva puta matirao odbranu Bošnjačana i najavio uspešnu sezonu Sinđelića.

U 2. kolu Jedinstvo gostuje u Nišu gde će odmeriti snage sa Car Konstantinom, dok Sinđelić na svom terenu dočekuje Moravac ORION.

Related items

• REVIJA GOLOVA Moravac ORION - Radan 4:2
    REVIJA GOLOVA Moravac ORION - Radan 4:2 U komšijskom derbiju dva poptuno različita poluvremena: Moravac ORION dominantan u prvom delu igre, Radan bolji u nastavku meča.
  • SERIJA BEZ KRAJA Jedinstvo (Bošnjace) - Ozren 3:1
    SERIJA BEZ KRAJA Jedinstvo (Bošnjace) - Ozren 3:1 Osma uzastopna pobeda Jedinstva iz Bošnjaca u prvenstvu Srpske lige Istok dovela je Bošnjačane (barem na jedan dan) do 2. mesta na tabeli.
  • SEDMA U NIZU Radan - Jedinstvo (Bošnjace) 0:2
    SEDMA U NIZU Radan - Jedinstvo (Bošnjace) 0:2 U komšijskom i derbiju opštine Lebane pobeda i to sedma uzastopna u ovoj sezoni ekipe Jedinstva iz Bošnjaca. Radan završio meč sa 9 igrača.
  • SRPSKA LIGA ISTOK Jedinstvo (Paraćin) - Moravac ORION 2:0
    SRPSKA LIGA ISTOK Jedinstvo (Paraćin) - Moravac ORION 2:0 Fudbaleri Jedinstva iz Paraćina su tek u završnici meča uspeli da slome otpor borbenih gostiju iz Mrštana u jednom od derbija 13. kola Srpske lige Istok.
  • PUČE PETARDA Moravac ORION - Timok 5:0
    PUČE PETARDA Moravac ORION - Timok 5:0 U duelu bivših prvoligaša igra mačke i miša, a uz pet golova Mrštanci su imali još nekoliko odličnih prilika da pobedu učine još ubedljivijom.   SRPSKA LIGA ISTOK - 12. KOLO MORAVAC ORION - TIMOK 5:0 Strelci: 1:0 Stefanović uu 31., 2:0 Stefanović u 38., 3:0 Bogdanović (autogol) u 68., 4:0 Nikolić u 79., 5:0 Nikolić u 82. minutu - Sportski centar ORION, gledalaca: 200, sudija: Dimitrije Milenković (Trstenik) 7, žuti kartoni: Spasovski, Ćirić, Nikolić (Timok). MORAVAC ORION: Mladenović 7, Milan Đenić 7, S. Đokić 7 (Miloš Đenić -), S. Ilić 8, Stojanović 7,5, Nikolić 8, Ž, Stanković 7,5, A. Stanković 7 (Marković -), N. Đokić 7 (M. Ilić 7), Stefanović 8, M. Đokić 7 TIMOK: Petrović 6,5, Milanovski 5,5 (Todorović 5,5), Spasovski 6, Ćirić 6,5, Bogdanović 5,5, Pašić 5,5 (Badicović -), Rajković 6, Jonović 6, Nikolić 5,5, Rošević 5,5, (Todorov 5,5), Trukić 5,5. Igrač utakmice: Vladimir Stefanović (Moravac ORION) Bivi prvoligaši predstavili su se ljubiteljima fudbala u Mrštanu u različitim izdanjima. Domaćin silan, stalno u napadu sa željom da pobedom "overi" osvajanje sva tri boda na gostovanju u Jagodini. Zaječarci su na drugoj strani i posle gostovanja u Sportskom centru ORION bez pobede, ali i bez nade da se…