You are here: Home Srpska liga NIŠLIJE KUĆI PEVAJUĆI Jedinstvo (Bošnjace) - OFK Sinđelić 1:2

Otvoren novi SUPER ORION Market u Leskovcu

Novi SUPER ORION Market otvoren je danas u Leskovcu, u ulici Đure Đakovića broj 2.

TOP DANI OD 15. DO 21. JANUARA

Top dani u svim ORION Marketima od 15. do 21. januara.

VELEPRODAJA ORION - Katalog od 25.12.2017. do 21.01.2018.

Katalog VEEPRODAJE ORION od 25.12.2017. do21.01.2018. godine.

subota, 19 avgust 2017 11:31

NIŠLIJE KUĆI PEVAJUĆI Jedinstvo (Bošnjace) - OFK Sinđelić 1:2

Fudbaleri Jednsta razočarali su svoje navijače na otvaranju sezone u duelu sa Sinđelićem čiji su fudbaleri u Niš odneli sva tri boda.

SRPSKA LIGA ISTOK - 1. KOLO

JEDINSTVO (BOŠNJACE) - OFK SINĐELIĆ 1:2

Strelci: 1:0 Đokić u 42. iz jedanaesterca, 1:1 Branković u 59., 1:2 Branković u 77. minutu - Bošnjace, gledalaca: 300, sudija: Milan Rašić (Zaječar), žuti kartoni: Z. Stanković, Dinić, Arsić (Jedinstvo), Jović, Nikolić (Sinđelić).

JEDINSTVO: Danić, Cakić, Kostadinović, D. Stanković, Dinić, Kostić, Mitrović, Marković, Đorđević, Đokić, Z. Stanković.

OFK SINĐELIĆ: Babić, Jović, Tasić, Marinković, Simov, Petrović, Milojić, Rakočević, Branković, Listeš, Ikić.

Igrač utakmice: Marko Branković (Sinđelić)

Na otvaranju sezone u Bošnjacu zanimljiva fudbalska predstava u kojoj je golgeter Branković vodio Nišlije do osvajanja sva tri boda.

Jedinstvo je povelo u završnici prvog poluvremena golom Nikole Đokića koji je sigurno realizovao penal.

U nastavku Nišlije bolje, a Branković je dva puta matirao odbranu Bošnjačana i najavio uspešnu sezonu Sinđelića.

U 2. kolu Jedinstvo gostuje u Nišu gde će odmeriti snage sa Car Konstantinom, dok Sinđelić na svom terenu dočekuje Moravac ORION.