You are here: Home Srpska liga Lebančani se pobedom oprostili od navijača

Srećna slava i živeli ! - Katalog od 18.11. do 20.12.

Katalog SREĆNA SLAVA od 18. novembra do 20. decembra.

nedelja, 28 maj 2017 20:40

Lebančani se pobedom oprostili od navijača

Pobedom u duelu sa Jedinstvom iz Paraćina fudbaleri Radana su se oprostili od svojih navijača jer ih u poslednjem kolu očekuje gostovanje u Svilajncu.

SRPSKA LIGA ISTOK - 29. KOLO

RADAN - JEDINSTVO (PARAĆIN) 2:1

Strelci: 1:0 Dodić u 8. 2:0 Dodić u 64., 2:1 Kostić u 74. minutu - Lebane, stadion Radana, gledalaca: 200, sudija: Nemanja Mitrović (Prokuplje), žuti kartoni: Radenović, Krivošija, Momčilović, M. Mitić (Radan).

RADAN: M. Mitić, Dodić (Nedeljković), Petrović (P Kostić), I. Mitić, Radenović, Cvetković, Momčilović, S. Kostić, Stojković (Krivošija), Stanković, Dojčinović.

JEDINSTVO: Jokić, Miletić, Milenković, Krstić Gajić, Perović, Kostić, Babić (Radić), Pavlović (Mijatović), Petrović, Simić (Jokić).

Igrač utakmice: Dušan Dodić (Radan)

Lebančani su na kraju sezone još jednom obradovali navijače i u duelu sa čvrstom ekipom Jednstva iz Paraćina pokazali da se zasluženo nalaze u boljoj polovini tabele.

Mladi Dušan Dodić je sa dva pogotka doneo prednost ekipi Radana, a Kostić je u 74. minutu uspeo samo da ublaži poraz.

Posle 29. kola Radan zauzima 5. mesto sa 45 osvojenih bodova.

U poslednjem, 30. kolu Lebančani gostiju u Svilajncu gde će odmeriti snage sa domaćim Radničkim.