You are here: Home Srpska liga Jedinstvo iz Bošnjaca pobedom do trećeg mesta na tabeli

Svakog dana niske cene u ORION Marketima

Nedelja niskih cena u svim ORION Marketima od 14. do 20. avgusta.

subota, 20 maj 2017 21:43

Jedinstvo iz Bošnjaca pobedom do trećeg mesta na tabeli

Fudbaleri Jedinstva savladali su u Bošnjacu ekipu Ozrena koja je na gostovanje doputovala sa samo 11 igrača.

SRPSKA LIGA ISTOK - 28. KOLO

JEDINSTVO (BOŠNJACE) - OZREN 1:0

Strelac: 1:0 Đorđević u 65. minutu - Bošnjace, gledalaca: 150, sudija: Ana Minić (Niš), žuti kartoni: Vojisavljević, Dinić, Cakić (Jedinstvo), Mladenović, Dončić, Šljivić (Ozren).

JEDINSTVO: Danić, Cakić, Mirković (Mitrović), Grujić, Dinić, Kostić, Vojisavljević (Nenad Petrović), Stojanović, Đorđević, Nikola Petrović, Sretković.

OZREN: Đorđević, Petković, Pešić, Šljivić, Jovanović, Jovčić, Mladenović, Veljković, Branković, Mitić, Deljanin.

Povredama oslabljeni sastav domaćina bio je prejak za goste iz Sokobanje koji su u Bošnjace doputovali samo sa 11 igrača.

U drugom poluvremenu na teren je morao i nedovoljno oporavljeni Nenad Mitrović, ali su domaćini ipak smogli snage da golom Nemanje Đorđevića stignu do sva tri boda i preuzmu treću poziciju na tabeli od niškog Sinđelića koji je igrao nerešeno na gostovanju u Prahovu.

Sledeće nedelje u Bošnjacu se igra komšijski derbi, u kojem trećeplasirano Jedinstvo dočekuje drugoplasirani Moravac ORION.