You are here: Home Srpska liga TRENERI NA TERENU Sinđelić - Jedinstvo (Bošnjace) 1:2

Super dani u ORION Marketima od 14. do 20. avgusta

Super dani niskih cena u svim ORION Marketima od 14. do 20. avgusta.

Svakog dana niske cene u ORION Marketima

Nedelja niskih cena u svim ORION Marketima od 14. do 20. avgusta.

sreda, 17 maj 2017 20:17

TRENERI NA TERENU Sinđelić - Jedinstvo (Bošnjace) 1:2

Fudbaleri Jedinstva su se posle poraza u Bošnjacu u komšijskom derbiju sa Radanom vratili na pobednički kolosek na teškom gostovanju u Nišu.

SRPSKA LIGA ISTOK - 27. KOLO

OFK SINĐELIĆ - JEDINSTVO (BOŠNJACE) 1:2

Strelci: 0:1 Nemanja Đorđević u 15., 0:2 Nikola Petrović u 43., 1:2 Str. Petrović u 55. minutu - Niš, gledalaca: 100, sudija: Mladen Veselinović (Knjaževac), žuti kartoni: Jović, Strahinja Petrović (Sinđelić), Z. Stanković (Jedinstvo).

OFK SINĐELIĆ: Babić Alija, Jovanović (Tasić), Jović, Simov, Stefan Petrović (M. Petrović), Stoiljković (Milojić), Rakočević, Stoicev, Strahinja Petrović, Miljković.

JEDINSTVO: Danić, Sretkovič, Mirković (Nenad Petrović), Grujić, Dinić, Vojisavljević (Z. Stanković), Mitrović, Stojanović, Nemanja Đorđević, Petrović, Milan Đorđević.

Brzo su Bošnjačani "arhivirali" poraz u komšijskom odmeravanju snaga sa Radanom i sa samo 13 igrača u protokolu izašli na megdan bivšem prvoligašu iz Niša. Na teren su morali i treneri Milan Đorđević i Nenad Petrović, ali su gosti ipak imali dovoljno i znanja i snage da se ekspresno vrate na pobednički kolosek na kojem su bili puna 23 kola.

Nemanja Đorđević je u 15. minutu doveo Jedinstvo u vođstvo a Nikola Petrović je dva minuta pre odlaska na odmor povećao prednost svog tima.

U nastavku Nišlije preko Strahinje Petrovića postižu počasni pogodak, ali protiv iskusne ekipe oz Bošnjaca nisu mogli do preokreta i osvajanja barem jednog boda.