You are here: Home Srpska liga HET-TRIK NIKOLIĆA Revija golova u duelu Moravca ORION i Tabana

Super dani u ORION Marketima od 14. do 20. avgusta

Super dani niskih cena u svim ORION Marketima od 14. do 20. avgusta.

Svakog dana niske cene u ORION Marketima

Nedelja niskih cena u svim ORION Marketima od 14. do 20. avgusta.

nedelja, 30 april 2017 20:16

HET-TRIK NIKOLIĆA Revija golova u duelu Moravca ORION i Tabana

Kiša golova na kiši, raskvašenom terenu i vremenu koje je više ličilo na jese, nego sredinu proleća u Sportskom centru ORION u Mrštanu.

SRPSKA LIGA ISTOK - 24. KOLO

MORAVAC ORION - TABANE 1970 4:2

Strelci: 1:0 Nikolić u 7., 2:0 Stefanović u 12., 3:0 Nikolić u 20., 3:1 Mićunović u 22., 4:1 Nikolić u 40., 4:2 Janušević u 52. minutu - Mrštane, Sportski centar ORION, gledalaca: 150, sudija: Bratislav Jović (Niš) 7, žuti kartoni: Stamenković, Selimović (Moravac Orion), Ivljanin, Aleksić, Kojić (Tabane).

MORAVAC ORION: Cakić 6, Petrović 6,5, M. Ilić 6, S. Ilić 7, Gorčić 6, Marinković 6, Nikolić 9, Kostić 7 (Selimović -), Mitrović 7 (Mladenović -), Stefanović 7,5, Stamenković 7 (I. Stojanović -).

TABANE 1970: Vasić 6, Aleksić 6,5, Kojić 6 Ristić 6,5, Ivljanin 6 (Bajić 7), Janković 6, Pejčić 6, Timić 6,5, Unković 6,5, Janušević 7, Mićunović 7,.

Igrač utakmice: Ninoslav Nikolić (Moravac ORION)

Revija golova, brzih i efektnih akcija donela je igračima oba tima aplauze promrzlih gledalaca koji su poslednjeg dana aprila po pravom jesenjem kijametu pratili duel Moravca ORION i Tabana.

Domaćin je krenuo od starta sa silovitim jurišima, pre svega preko Ninoslava Nikolića koii je bio nerešiva enigma za odbranu Tabanaca. Tri gola i jedna asistencija potvrdili su da se napadač Mrštančana nalazi u odličnoj formi.

Gosti su furiozan nalet domaćina nakratko prekinuli u 22. minutu kada je Mićunović vešto kaznio grešku odbrane i golmana Moravca ORION.

U nastavku izjednačena igra, otvorena i fajterska borba u kojoj su gosti uspeli da kazne još jednu grešku odbrane Moravca ORON i tako postave konačan rezultat ovog dinamičnog duela.