You are here: Home Srpska liga SERIJA TRAJE 22. utakmica Jedinstva bez poraza

Super dani od 26. do 30. juna u ORION Marketima

Super dani u svim ORION Marketima od 26. do 30. juna.

subota, 29 april 2017 19:05

SERIJA TRAJE 22. utakmica Jedinstva bez poraza

Fudbaleri Jedinstva nastavili su i ovog vikenda sjajnu seriju utakmica bez poraza u Srpskoj ligi Istok.

SRPSKA LIGA ISTOK - 24. KOLO

JEDINSTVO (BOŠNJACE) - TRSTENIK PPT 0:0

Igralište u Bošnjacu, gledalaca: 200, sudija: Danijel Nešić (Zaječar).

JEDINSTVO: Danić, Cakić, Mirković, Grujić, Dinić, N. Kostić, Mitrović, Stojanović (D. Stanković), Sretković (M. Kostić), Petrović, Z. Stanković.

TRSTENIK PPT: Kostić, Pavlović, Unić, Knežević, Paris, Gašić, Marko Radivojević, Ristić, Mitar Radivojević, Vasić, Srejić.

Nastavili su Bošnjačani seriju utakmica bez poraza i u duelu sa Trstenikom.

Izabranici trenera Milana Đorđevića su posle dva startna poraza "vezali" 10 pobeda i sada već 12 remija i tako nastavili sjajnu seriju nepobedivosti.

U otvorenoj igri, nerešen rezultat je i najpravedniji rezultat ovog duela. Domaćin je imao par prilika, jednom iz slobodnog udarca pogodio stativu, dok su na drugoj strani i gosti u dva navrata ozbiljno zapretili.

U sledećem, 25. kolu Jedinstvo gostuje u Nišu gde će odmeriti snage sa domaćim Car Konstantinom.

• DAN ZA ISTORIJU Moravac ORION sa 18 "bonusa" protiv Sloge
    DAN ZA ISTORIJU Moravac ORION sa 18 "bonusa" protiv Sloge Omladinci Moravca ORION dobili su danas pehar namenjen prvaku Omladinske lige FS RIS, a većina njih je na utakmici sa Slogom debitovala za prvi tim u srpskoligaškoj prvenstvenoj utakmici.
  • Moravac ORION bolji u komšijskom derbiju
    Moravac ORION bolji u komšijskom derbiju U komšijskom derbiju odigranom u Bošnjacu Moravac ORION je u završnici meča uspeo da slomi otpor domaćina i nastavi sjajnu prolećnu seriju.
  • Lebančani se pobedom oprostili od navijača
    Lebančani se pobedom oprostili od navijača Pobedom u duelu sa Jedinstvom iz Paraćina fudbaleri Radana su se oprostili od svojih navijača jer ih u poslednjem kolu očekuje gostovanje u Svilajncu.
  • Moravac ORION do pobede preokretom sa igračem manje
    Moravac ORION do pobede preokretom sa igračem manje Fudbalerima Moravca ORION bilo je "potrebno" da ostanu sa igračem manje na terenu i da gost povede kako bi odigrali dobrih desetak minuta što je bilo dovoljno za pobedu.   SRPSKA LIGA ISTOK - 28. KOLO MORAVAC ORION - VLASINA 2:1 Strelci: 0:1 Đokić u 65., 1:1 Kostić u 71., 2:1 Stojanović u 81. minutu - Sportski centar ORION, gledalaca: 200, sudija: Stevan Rašić (Leskovac) 6, žuti kartoni: Nikolić, Mitrović (Moravac Orion), Milić, Nikolić, Stanković, Đokić (Vlasina). Crveni karton: Gorčić (Moravac ORION) u 63. minutu. MORAVAC ORION: Cakić 6, M. Ilić 6,5, Kostić 7, Mitrović 6,5, Gorčić 6, Marinković 6, Nikolić 6,5, Stojanović 7, Đokić 6,5 (Selimović 6,5), Stefanović 6, Stamenković 6,5 (Stanković -). VLASINA: Mladenović 7, Đokić 6,5, Nikolić 6, Stanković 6, Milić 6, Milošević 6, Lapčević 6, Jović 6,5, Nikolić 6, Stojanović 6,5, Veličković 6. Igrač utakmice: Marko Kostić (Moravac ORION) U odloženoj utakmici 28. kola Srpske lige Istok favorizovani domaćin je tek posle isključenja Gorčića i vođstva gostiju zaigrao na očekivanom nivu i sa igračem manje preokretom stigao do bodova. U prvom poluvremenu šanse domaćina, ali je Mladenović zaustavio udarac Nikolića, a Stojanović i Mitrović su šutirali pored gola iz dobrih prilika. U nastavku mnogo više uzbudjenja.…
  • Moravac ORION pobednik Kupa Jablaničkog okruga
    Moravac ORION pobednik Kupa Jablaničkog okruga Fudbaleri Moravca ORION poklonili su navijačima najlepšo poklon za 70. rođendan - pehar namenjen pobedniku Kupa FS Jablaničkog okruga.