SVAKOG DANA NISKE CENE

Sa ORION Marketima čuvaj novac, živi bolje!

Vesti
Gradonačelnik Leskovca dr Goran Cvetanović potpisao je danas ugovore sa predstavnicima sportskih klubova i organizacija na osnovu konkursa za finansiranje i sufinansiranje projketa. ...opširnije
Čukarički je opravdao ulogu favorita i bez većih problema izborio plasman u osminu finala Kupa Srbije pobedom nad srpskoligašem Radanom u Lebanu. ...opširnije
sreda, 21 septembar 2016 18:52

Rezultati 1/16 finala Kupa Srbije

Jug Srbije u osmini (1/8) finala Kupa Srbije neće imati nijednog predstavnika, epilog je današnjih utakmica 1/16 finala Kupa Srbije. ...opširnije
Gradonačelnik Leskovca dr Goran Cvetanović uručio je danas sportsku opremu i lopte za 14 sportskih klubova. ...opširnije
U prisustvu brojnih predstavnika klubova u Sportskom centru FSS izvučeni su parovi 1/16 finala Kupa Srbije. ...opširnije
Bio je za života cenjen, hvaljen i obožavan. Učesnik svih, najvećih uspeha u istoriji leskovačkog fudbala, posebno Dubočice u čijim pioniima je nastao. ...opširnije
Gradsko veće Leskovca je na sednici održanoj 29. avgusta usvojilo Odluku o izboru programa / projekata u oblasti sporta koji će se finansirati ili sufinansirati iz budžeta grada u 2016. godini. ...opširnije
Gradonačelnik Leskovca dr Goran Cvetanović najavio je na današnjoj sednici Gradskog veća strogu kontrolu poslovanja klubova, posebno onih koji prikupljalju članarinu za rad sa mlađim kategorijama. ...opširnije
U Vrnjačkoj Banji je počeo kamp perspektivnih sudija iz Stručne strukovne organizacije sudija Fudbalskog saveza Jablaničkog okruga. ...opširnije
Fudbaleri Radana pobednici su Kupa Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije. Boljim izvodjenjem penala Lebančani su osvojili prehar i izborili plasman u pretkolo Kupa Srbije. KUP FS RIS - FINALE RADNIČKI (PIROT) - RADAN 1:1, penalima 2:4 Strelci: 1:0 Ožegović u 32., 1:1 Lapčević u 85. minutu - Strelci iz jedanaesteraca: Perišić i Spasić za Radnički, Čirić, Cvetković, Kostić i Stojanović za Radan - Niš, stadion Car Konstantina, gledalaca: 300, sudija: Aleksandar Živković (Niš), žuti kartoni: RADNIČKI: Kostić, Jovanović, Perišić, Marković, Nikolić, Ožegović, Petrov (Spasić), Čolović, Milić (Tolić), Ristov (M. Mančić), Stojanović. RADAN: Mitić, Milan Stanković, Krstić, Ćirić, Stojanović, Milošević, Momčilović (Kostić), Cvetković, Lapčević, Miloš Stanković (Kostić), Randjelović (Dojčinović). Lebančani su boljim izvodjenjem jedanaesterac osvojili pehar namenjen pobedniku Kupa FS RIS i stekli pravo nastupa u pretkolu Kupa Srbije. Prvoligaš iz Pirota je poveo golom Ožegovića u 32. minutu. U drugom poluvremenu Radan kreće na sve ili ništa, a Lapčević je golom u 85. minutu doneo priliku svom timu da do pehara stigne nakon izvodjenja penala. FOTOGRAFIJA: Arhiva Sportske strane Juga ...opširnije
U petak 12. avgust počinje turnir u malom fudbalu "Rupe 2016". Prva nagrada 100.000 dinara, prijave do četvrtka 11. avgusta. ...opširnije
Organizacija trenera FS RIS, u saradnji sa  strukovnom organizacijom FS Jablaničkog okruga, uspešno je organizovala jednodnevni seminar za dobijanje trenerske UEFA "C" licence u Leskovcu. ...opširnije
utorak, 02 avgust 2016 20:25

Poznati parovi polufinala Kupa FS RIS

Utakmice polufinala Kupa Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije na programu su u nedelju 7. avgusta sa početkom u 17.30. ...opširnije
nedelja, 31 jul 2016 19:47

Rezultati četvrtfinala Kupa FS RIS

Četvrtfinale Kupa Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije donelo je nekoliko iznenadjenja, jedno odustajanje a samo su Piroćanci opravdali ulogu favorita. ...opširnije